Ocenění vozu on-line.

Náš specialista Vám na základě Vámi vyplněných údajů ve formuláři níže, popř. po upřesnění dalších skutečností kontaktem s Vámi, zpracuje ocenění vozu, jenž máte zájem prodat jako ojetý.

Pole je povinné
Pole je povinné
Pole je povinné
Pole je povinné
Pole je povinné
Kontaktní údaje:
Pole je povinné
Pole je povinné
Zde můžete nahrát až 9 fotografií nabízeného vozu:
V ideálním případě fotografie vozidla ze všech stran, foto interiéru s viditelnou výbavou, případné poškození karoserii...
Odeslaný formulář bude doručen našemu specialistovi, který Vás bude co nejdříve kontaktovat.
Právní podmínky
Souhlasím s tím, že mnou poskytnuté údaje v tomto formuláři mohou být až do odvolání tohoto souhlasu zpracovávány společností AUTA BOREK a.s., jakožto správcem v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění za účelem vyhodnocení, nabízení výrobků a služeb a zasílání informací o akcích společnosti AUTA BOREK a.s. Dále souhlasím se zasíláním obchodních sdělení společnosti AUTA BOREK a.s. prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona 480/2004 Sb. Společnost AUTA BOREK a.s. je oprávněna osobní údaje poskytnout k výše uvedenému účelu za podmínek tohoto souhlasu svým koncesionářům a smluvním partnerům. Zpracování může být prováděno prostřednictvím třetích osob. Souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoliv bezplatně zrušen.
Prodáváme vozy značek